• 60-letnie doświadczenie w branży opakowań
 • Szybka i tania dostawa
 • Duński design w atrakcyjnych cenach
SKLEP : PLN
Choose your language
Choose your currency
Delivery
ENTER SITE
Menu
 • SKLEP : PLN
  Choose your language
  Choose your currency
  Delivery
  ENTER SITE
 • Biuro Obsługi Klienta

  Dostawa i zwrot

  Darmowa wysyłka
  Na zamówienia o wartości powyżej 750 PLN.

  Niskie koszty wysyłki 
  Dostawa do Polski 40PLN.

  Szybka realizacja
  24 godziny dla produktów bez nadruku.

  Szybka dostawa
  3 dni robocze

  Godziny otwarcia


  Poniedziałek - czwartek: 8:00 - 19:00
  Piątek: 8:00 - 15:00
Ulubione (0) 

Produkty z nadrukiem logo

Na większości naszych produktów mamy możliwość nadruku Twojego logo. W tym artykule znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, dotyczące nadruku logo.


Możliwe kolory nadruku

Oferujemy kilkanaście możliwych kolorów nadruku.

Kolory nadruku na czarnym tle

Zloty metaliczny

Srebrny metaliczny

Miedziany metaliczny

Czerwony metaliczny

Niebieski metal

Rozowy metal

Fioletowy metal

Pomaranczowy metal

Miętowy metaliczny

Bialy

Tloczony bez polysku

Tloczony z polyskiem

Czarny z poly

Rozowy z poly

Limonkowy z poly

Mietowy z poly

Pomaranczowy

Szary z polyskiem

Brazowy z polyskiem

Ciemnoniebieski

Czarny matowy

Niebieskii matowy

Matt Yellow

Kolory nadruku na białym tle

Zloty metaliczny

Srebrny metaliczny

Miedziany metaliczny

Czerwony metaliczny

Niebieski metal

Rozowy metal -

Fioletowy metal

Pomaranczowy metal

Miętowy metaliczny

Bialy

Tloczony bez polysku

Tloczony z polyskiem

Czarny z poly

Rozowy z poly

Limonkowy z poly

Mietowy z poly

Pomaranczowy

Szary z polyskiem

Brazowy z polyskiem

Ciemnoniebieski

Czarny matowy

Niebieskii matowy

Matt Yellow

Czy moje logo może być wielokolorowe?

Na dużej części naszych produktów mamy możliwość nadruku w kilku kolorach. Jednak nie każde logo jest możliwe do nadruku w wielu kolorach. Zuważ każda dodatkowa barwa nadruku to dodatkowy koszt.

Na następujących produktach mamy możliwość wielokolorowego nadruku:

 • Opakowania biżuteryjne
 • Opakowania składane
 • Torebki
 • ekspozytory
 • Wielokolorowy nadruk jest możliwy jeżeli kolory się nie łączą. Nadruk dwukolorowy to właściwie dwa nadruki; najpierw robiony jest jeden kolor, a następne kolejny.

  Poniżej podajemy przykłady niektórych zapytań o możliwe nadruki:

  Możliwy

  Kolory się nie łączą, dlatego nadruk jest możliwy

  Nie ma możliwości takiego nadruku

  Nie ma możliwości takiego nadruku

  Nie ma możliwości takiego nadruku.

  Skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży I dowiedz się więcej o możliwościach nadruku Twojego logo.

  Co to jest matryca?

  Matryca, to metalowa płytka z wzorem Twojego logo. Potrzebujemy oddzielną matrycę do każdego rozmiaru logo. Jeżeli na różnych produktach mamy wykonać logo w tym samym rozmiarze używamy ten samej matrycy .

  Standardowa matryca kosztuje 125PLN za sztukę ( aluminiowa matryca mniejsza niż 90 x 90mm). Nowi klienci otrzymują wszystkie matryce potrzebne do wykonania pierwszego zamówienia z nadrukiem za darmo.

  Matryce XL ( powyżej 90mm szerokości), matryce do nadruku na ekspozytorach, torebkach plastikowych I niektórych torebkach reparacyjnych nie są objęte tą ofertą. Nasz Dział Sprzedaży poinformuje Cię o ewentualnych kosztach matryc.

  Jaką techniką jest drukowane logo?

  Metoda, którą robimy Twoje logo to metoda Hot Stamp. Rozgrzana metalowa matryca odciska folię w wybranym przez klienta kolorze. Logo jest delikatnie wciśnięte wopakowanie.

  Metoda ta idealnie nadaje się do robienia nadruków w metalicznych kolorach. Niestety metoda ta ma kilka ograniczeń: bardzo malutkie element są trudne do nadruku, a także jeżeli logo ma dużą powierzchnię występuje ryzyko tworzenia pęcherzyków powietrza.

  Masz wątpliwości czy Twoje logo nadaje się do nadruku, skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży nasi pracownicy mają duże doświadczenie z nadrukami I szybko są w stanie określić czy nadruk jest możliwy.

  Jaki plik logo jest potrzebny?

  Prosimy o przysłanie logo w grafice wektorowej, preferujemy AI, EPS lub PDF. Jeżeli nie masz pliku w odpowiednim formacie skontaktuj się z nami, nasi graficy mogą przekształcić Twój plik, za tę usługę pobietamy opłatę w wysokości 125 PLN. Jeżeli Twoje logo to tylko tekst, możesz nam przysłać go w WORD i nie będziemy naliczać opłaty za przekształcenie pliku

  Co to jest plik wektorowy?

  Grafika wektorowa – rodzaj grafiki komputerowej, w której obraz opisany jest za pomocą figur geometrycznych, umiejscowionych w matematycznie zdefiniowanym układzie współrzędnych.

  Drugim z podstawowych typów grafiki komputerowej jest grafika rastrowa.
  Przykład

  Figura pokazuje różnice miedzy plikiem wektorowym (z lewej) i rastrowym (z prawej). W obu przypadkach jest pokazane koło. Po zbliżeniu widać, iż plik rastrowy składa się z malutkich pixeli. Powiększając plik wektorowy nie niszczymy kształtu figury.

  Jakiej wielkości będzie moje logo?

  Jeżeli klient nie wyraził innego życzenia, proponujemy wykonanie matryc w standardowych wymiarach: na małe opakowania np. na kolczyki czy pierścionki 28 x 25mm i matrycę na pozostałe produkty w rozmiarze 38 x 35mm.

  Oczywiście jeśli klient ma takie życzenie możemy wykonać matryce w innych rozmiarach. Zauważ jeżeli życzysz sobie matrycę większą niż 90mm szerokości zostanie doliczony koszt matrycy XL – 250PLN netto. Matryca XL nie jest objęta ofertą darmowych matryc do pierwszedo zamówienia z logo.

  Gdzie zostanie umieszczone moje logo?

  Dla większości opakowań jest kilka możliwości umieszczenia nadruku.

  Standardowo logo jest umieszczane centralnie na wieczku opakowania, na niektórych opakowaniach logo jest umieszczane po wewnątrznej stronie wieczka. Zdjęcia produktów na naszej stronie pokazują stardardowe umiejscowienie nadruku. Jeżeli życzysz sobie inne umiejscowienie nadruku skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży i dowiedz się czy jest to możliwe.

  Zauważ: Jeżeli logo ma być umiejscowione w innym miejscu niż centranie, matryca nie może być wykorzystana do opakowań w innych rozmiarach.

  Czy moje logo może być umiejscowione inaczej niż centralnie?

  Możemy nanieść logo np. Blisko dolnej krawędzi, czy też w rogu opakowania. Jednak mogą tu być różne ograniczenia np. co do wielkości nadruku, czy odległości od brzegu opakowania. Skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży , a poinformujemy Cię o możliwościach.

  Zauważ: Jeżeli logo ma być umiejscowione w innym miejscu niż centranie, matryca nie może być wykorzystana do opakowań w innych rozmiarach.

  Ile kosztuje nadruk?

  W przypadku większości naszych opakowań nadruk logo jest już zawarty w cenie opakowania. Jednak pobieramy opłatę za nadruk na opakowaniach składanych, sakiewkach czy torebkach.

  Koszt matryc jest jednorazowy. Matryce wykorzystujemy do kolejnych zamówień i tylko w przypadku zmiany rozmiaru czy wzoru logo zostanie naliczony koszt za nową matrycę.

  Matryce XL <90mm kosztują 250PLN za sztukę, te matryce nie są objęte ofertą darmowych matryc do pierwszego zamówienia z nadrukiem.
  Matryce do nadruku logo na torebkach plastikowych, ekspozytorach I niektórych torebkach reparacyjnych nie są objęte ofertą “ darmowe matryce do pierwszego zamówienia z nadrukiem”.

  Proces realizacji

  Po otrzymaniu pliku logo od klienta, nasz grafik przekształci go na potrzeby wykonania matrycy I przyślemy klientowi mail z wzorem logo do zatwierdzenia.
  Po zatwierdzeniu wzoru przez klienta, matryce są zamawiane I zamówienie jest gotowe do wysyłki w 4 dni robocze.

  Nie ma możliwości zamówienia matryc bez zatwierdzenia wzoru przez klienta.

  Jeżeli nie posiadasz pliku w grafice wektorowej, nasi graficy mogą przekształcić posiadany plik we właściwy format; usługa ta kosztuje 125PLN netto.

  Jakie matryce są potrzebne?

  Do nadruku na opakowaniach, torebkach I sakiewkach możemy używać tych samych matryc, jeżeli tylko rozmiar matrycy pasuje do produktu.

  Do nadruku na naklejkach, torebkach reparacyjnych, torebkach plastikowych czy ekspozytorach konieczny jest inny rodzaj matryc.

  Ile to trwa?

  Twoje pierwsze zamówienie z nadrukiem jest wysyłane w 4 dni roboczych od zatwierdzenia wzoru logo. Oczywiście zakładając, że produkt jest dostępny.

  Przewidywaną datę wysyłki znajdziesz na ostatecznym potwierdzeniu zamówienia.

  Czatuj z nami

  Nie pamiętasz hasła?

  Proszę podać swój adres e-mail poniżej. Otrzymasz link do zresetowania hasła.

  Moje konto
  loading...