Fakty

Table of Contents
Click on the desired category to get redirected to the related questions and answers.


PRODUKTY I CENY

W jaki sposób mogę zmienić walutę?

Na komputerze: Kliknij na flagę w prawym, górnym rogu ekranu aby wybrać język, walutę i kraj dostawy. W telefonie i na tablecie: W lewym rogu kliknij na te 3 kreski, wybierz język, walutę i kraj dostawy. Na telefonie/tablecie: Wybierz menu w lewym rogu (te trzy poziome kreski) i kliknij na flagę.

Czy opakowania są dostarczane w komplecie z wkładką z gąbki?

Wszystkie opakowania mają wkładkę z gąbki pokrytej welurem lub luksusową wkładkę, w zależności od rodzaju opakowania. Jedyne opakowania, które są dostarczane bez wkładek to opakowania składane.

Czy mogę kupić gąbkę?

Możesz zakupić wkładki pasujące do opakowań Boston i Santiago. Masz także możliwość zakupu gąbki w metrażu. Zobacz wszystkie gąbki tutaj.

Czy mogę kupić opakowania bez gąbki?

Nie oferujemy naszych standardowych opakowań bez gąbki, te produkty są w komplecie z gąbką na magazynie i personalizujemy je Twoim nadrukiem. Jeżeli klient ma takie życzenie może bez problemu wyciągnąć tę gąbkę po otrzymaniu opakowań.
Jeżeli zamawiasz opakowania w Systemie Zakupy Hurtowe, możesz zamówić opakowania bez wkładek.

Ile opakowań muszę zamówić?

Minimalna ilość zamawianych opakowań, zależy od tego jak te opakowania są pakowane w kartonach zbiorczych. Sprzedajemy wyłącznie pełne kartony zbiorcze; jeżeli dane opakowanie jest pakowane po 6 sztuk w kartonie zamówienie musi być wielokrotnością 6. Zauważ: jeżeli zamawiasz opakowania z nadrukiem logo, minimalne zamówienie w niektórych przypadkach musi być wyższe niż zawartość jednego kartonu. Dla większości naszych opakowań minimalne zamówienie opakowań z nadrukiem logo to 24, 48, lub 96 sztuk w zależności od wybranego opakowania. Znaczna część naszych produktów jest dostępna w Systemie Zakupy Hurtowe, w tym systemie minimalne zamówienie jest znacznie wyższe. Opakowania w Systemie Zakupy Hurtowe są oznaczone ikoną czerwonej świnki skarbonki.

Czy mogę wybrać kilka kolorów opakowań aby osiągnąć minimalną ilość?

Niestety nie: minimalne zamówienie dotyczy identycznych opakowań.

Nie potrzebuję aż tylu opakowań, czy mogę zamówić mniejsze ilości?

Minimalna ilość zamówienia to jeden karton zbiorczy. Nie możemy sprzedać mniejszej ilości. W zależności od tego jakie opakowania wybierasz ilość opakowań w kartonie to 6, 12, 24, 48, 96 sztuk i minimalne zamówienie musi być wielokrotnością zawartości kartonu.

Zauważ: jeżeli zamawiasz opakowania z nadrukiem logo, minimalne zamówienie w niektórych przypadkach musi być wyższe niż zawartość jednego kartonu. Dla większości naszych opakowań minimalne zamówienie opakowań z nadrukiem logo to 24, 48, lub 96 sztuk w zależności od wybranego opakowania.

Znaczna część naszych produktów jest dostępna w Systemie Zakupy Hurtowe, w tym systemie minimalne zamówienie jest znacznie wyższe. Opakowania w Systemie Zakupy Hurtowe są oznaczone ikoną czerwonej świnki skarbonki.

Czy mogę sam zaprojektować opakowanie i wyprodukować je w Westpack?

Tak, to jest możliwe. Oferujemy możliwość specjalnych produkcji opakowań według projektu klienta. Specjalna produkcja wymaga dużego minimalnego zamówienie i czas realizacji jest oczywiście wydłużony. Skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży, aby otrzymać więcej informacji.

Czy ceny podane na stronie www. to ceny brutto czy netto?

Wszystkie nasze ceny to ceny netto.

Czy mogę dostać rabat?

Prawie wszystkie nasze produkty oferujemy z rabatem ilościowym, to oznacza że cena spada w takt z ilością zamawianych produktów.

Część naszych produktów oferujemy także w Systemie Zakupy Hurtowe; gdzie oferujemy jeszcze lepsze rabaty ilościowe. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupami hurtowymi szukaj produktów oznaczonych czerwoną świnką skarbonką.


PRÓBKI

Czy mogę otrzymać próbki?

Próbki naszych opakowań jubilerskich, pudełek prezentowych, opakowań wysyłkowych, torebek i woreczków można zamówić online. Produkty te będą oznaczone logo Westpack. Za pośrednictwem strony internetowej możesz również zamówić próbki papieru do pakowania, wstążek i bibułki.

Inne produkty możemy wysłać do wglądu, produkty wysyłamy z fakturą. Jeżeli nie odpowiadają Twoim oczekiwaniom możesz je zwrócić. Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży aby uzyskać więcej informacji na ten temat.

Próbki produktów są wysyłane do Polski na koszt firmy Westpack.

Czy mogę zamówić próbkę z własnym logo?

Jeżeli chcesz zamówić próbki z nadrukiem własnego logo jest to także możliwe, ale wtedy pobieramy opłatę za taką próbkę.

Aby przygotować dla Ciebie próbkę z Twoim logo, musimy otrzymać plik logo w grafice wektorowej np. AI lub EPS.

Niestety nie mamy możliwości nadruku w określonych kolorach RGB, Pantone lub CMYK-kolorach, ale nasi konsultanci są gotowi Ci pomóc w wyborze dostępnych kolorów nadruku. Zobacz nasze kolory nadruku.

Po otrzymaniu pliku logo nasi graficy przygotują digitalny wzór logo do zatwierdzenia. Próbki zostaną wysłane w około 4 dni robocze od otrzymania akceptacji wzoru logo.


Nadruk logo

Czy nadruk to dodatkowy koszt?

W przeważającej większości opakowań nie pobieramy opłaty za nadruk logo. W przypadku opakowań składanych, torebek, sakiewek doliczamy niewielką opłatę za nadruk logo na tych produktach.

Dla produktów, gdzie nadruk logo nie jest zawarty w cenie opakowania, ceny są wyszczególnione „Z nadrukiem logo” i „Bez nadruku logo”.

Co to jest matryca?

Abyśmy mogli nadrukować Twoje logo na produktach potrzebujemy matrycy – metalowej płytki z Twoim logo.

Metoda, którą wykonujemy nadruki to Hot Stamp. Matryca z logo zostaje rozgrzana do wysokiej temperatury i dociśnięta do opakowania, między matrycą a opakowaniem włożona jest folia o kolorze nadruku. Potrzebujemy osobnej matrycy do każdego rozmiary/rodzaju logo, jeżeli kilka różnych produktów ma mieć logo w tym samym rozmiarze, możemy do nich wykorzystać tę samą matrycę.

Matryca kosztuje 125 PLN netto. Nowym klientom oferujemy darmowe matryce potrzebne do wykonania pierwszego zamówienia.

Matryce do nadruku na ekspozytorach i torebkach plastikowych nie są objęte tą ofertą. Nasz dział sprzedaży poinformuje Cię o kosztach matryc

Ile kosztuje matryca ?

Standardowa matryca kosztuje 125 PLN za sztukę. (matryca aluminiowa). Oferta introdukcyjna: Jako nowy klient otrzymasz darmowe matryce potrzebne do wykonania pierwszego zamówienia. Matryce do nadruku na ekspozytorach, torebkach plastikowych i niektórych torebkach reparacyjnych nie są objęte ofertą dla nowych klientów. Nasz Dział Sprzedaży poinformuje Cię o ewentualnych kosztach matryc. Zauważ: Matryce są wielokrotnego użytku, więc jeśli logo lub jego rozmiar nie ulegnie zmianie jest to jednorazowy koszt. Kolor nadruku można zmieniać z zamówienia na zamówienie.

Jaką techniką jest wykonywany nadruk?

Nasza firma wykonuje nadruki metodą HOT STAMP. Matryca jest rozgrzewana do wysokiej temperatury i odciśnięta na zamawianym produkcie, folia w wybranym kolorze jest umiejscowiona pomiędzy opakowaniem a matrycą. Logo na matrycy jest wypukłe dlatego na opakowaniu będzie wtłoczone w karton.

W jaki sposób mogę wysłać plik logo do Westpack?

Jeżeli zamawiasz produkty z nadrukiem logo, możesz załączyć plik podczas składania zamówienia klikając na „wybierz logo” i tam możesz załączyć nowy plik, lub wybrać spośród wzór Twoich matryc. Możesz także załączyć logo w koszyku, klikając na ikonkę ołówka. Możesz także przesłać pliki drogą mailową do naszego Działu Sprzedaży.

W jakim formacie mam przysłać plik z moim logo?

Aby móc przygotować matrycę z Twoim logo potrzebujemy plik w grafice wektorowej. Preferujemy pliki AI, EPS lub PDF.

Nie posiadam pliku we właściwym formacie, co w tej sytuacji?

Jeżeli nie posiadasz logo w grafice wektorowej, nasi graficy mogą przygotować dla Ciebie taki plik np. na podstawie zdjęcia lub szkicu.

Czy na wszystkich opakowaniach logo ma ten sam rozmiar?

Zalecamy różne rozmiary logo na różnej wielkości opakowaniach. Zalecamy minimum dwie matryce, nasze standardowe rozmiary to 28 x 25mm na opakowania na pierścionki i kolczyki i 38 x 35mm na większe opakowania.

Oczywiście możesz wybrać logo w innym rozmiarze dla swoich opakowań.

Skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży i dowiedz się więcej.

Gdzie zostanie umiejscowione logo?

Standardowo umieszczamy nadruk centralnie na wieczku opakowania.

Mamy także możliwość nadruku w innych miejscach; np. w prawym dolnym roku – skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży i dowiedz się więcej o możliwościach umiejscowienia logo na danym modelu opakowania.

Gdy po raz pierwszy zamawiasz produkty z nadrukiem logo, przyślemy Ci wzór logo, na którym jest też pokazane umiejscowienie nadruku. Zauważ: Jeżeli życzysz sobie umieścić logo w innym miejscu niż centralnie, musimy zamówić osobną matrycę do każdego rozmiaru opakowań i ta matryca nie będzie mogła być wykorzystana do innych opakowań

Czy może logo być nadrukowane w innym miejscu niż centralnie?

Mamy możliwość nadruku w innych miejscach niż centralnie; np. w prawym dolnym roku – skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży i dowiedz się więcej o możliwościach umiejscowienia logo na danym modelu opakowania. Gdy po raz pierwszy zamawiasz produkty z nadrukiem logo, przyślemy Ci wzór logo, na którym jest też pokazane umiejscowienie nadruku. Zauważ: Jeżeli życzysz sobie umieścić logo w innym miejscu niż centralnie, musimy zamówić osobną matrycę do każdego rozmiaru opakowań i ta matryca nie będzie mogła być wykorzystana do innych opakowań

W jakich kolorach mogę nadrukować logo?

Oferujemy szeroką gamę kolorów nadruku, zobacz nasze kolory tutaj.

Mamy możliwość zrobienia nadruku w matowych, błyszczących i metalicznych kolorach, możemy także zrobić tłoczenie z błyszczącą folią, lub tłoczenie bez folii.

Niestety nie mamy możliwości nadruku barwami RGB, PANTONE, czy CMYK, masz wątpliwości co do koloru nadruku skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży.

Masz specjalne życzenia, czy wymagania skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży.

Czy mogę zamówić produkty z różnymi nadrukami na jednym zamówieniu?

Tak, możemy zrobić różne nadruki na poszczególnych produktach w zamówieniu, wybierz/załącz logotyp do każdego produktu, przy składaniu zamówienia.

Czy mogę zamówić wielokolorowy nadruk?

Część naszych produktów możemy oznaczyć logo w kilku kolorach, zauważ za każdy dodatkowy kolor zostanie doliczona opłata.

Na następujących produktach jest możliwy wielokolorowy nadruk

  • opakowania biżuteryjne
  • opakowania składane
  • torebki
  • ekspozytory

nadruk wielokolorowy jest możliwy, gdy kolory logo nie nachodzą na siebie, lub wymagana jest 100% precyzja umiejscowienia. Wszystkie nasze nadruki są robione ręcznie i każdy kolor w wielokolorowym nadruku to osobny nadruk.

Nie mamy możliwości nadruku cieni, tonacji koloru,ani nadruków podobnych do fotografi.

Skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży , aby uzyskać więcej informacji na temat wielokolorowego nadruku.

Jakie jest minimalne zamówienie produktów z nadrukiem logo?

Minimalne zamówienie opakowań z nadrukiem, zależy od rodzaju i rozmiaru opakowania i waha się pomiędzy 24 a 100 sztuk. Minimalna ilość opakowań z nadrukiem jest pokazana, przy każdym produkcie, w tabelce cen na naszej stronie.

Większość z naszych produktów, można zamówić w systemie Zakupy Hurtowe, tutaj minimalne zamówienie jest dużo wyższe. Opakowania w systemie Zakupy Hurtowe są oznaczone czerwoną świnką skarbonką.


Zamówienie

Czy jest minimalna kwota, za którą muszę zamówić?

Nie, nie wymagamy minimalnej kwoty, możesz zamówić to czego i ile potrzebujesz, jednak większość produktów jest pakowane w kartonach zbiorczych i w tych przypadkach minimalne zamówienie to 1 karton zbiorczy. Minimalna ilość produktów jest wymagana przy zamówieniach z nadrukiem logo. Oferujemy darmową wysyłkę do Polski zamówień o wartości powyżej 750PLN netto, zobacz koszty wysyłki i wymagane wartości zamówień dla darmowej wysyłki do innych krajów tutaj.

Czy są pobierane opłaty ekspedycyjne, lub inne dodatkowa opłaty oprócz cen podanych na naszej stronie ?

Nie pobieramy opłaty ekspedycyjnej , czy innych opłat. Ceny podane na naszej stronie to ceny netto. Jeżeli Polska firma nie posiada numeru NIP upoważniającego do handlu wewnątrzwspólnotowego ( NIP z PL i cyfry), do faktury zostanie doliczony duński podatek VAT 25% i warunkiem płatności jest 100% przedpłata. Jeżeli zamawiasz opakowania z wielokolorowym logo, lub zamawiasz dodatkowe matryce wtedy zostaną doliczone opłaty za te usługi/produkty.


KOSZTY I SPOSÓB DOSTAWY

Jakie są koszty dostawy mojego zamówienia?

Nasza firma oferuje darmową wysyłkę do Polski zamówień o wartości powyżej 750 zł netto. Do zamówień o niższej wartości zostanie doliczony koszt transportu. Cena widnieje na potwierdzeniu Twojego zamówienia. Zobacz koszty dostawy do inny krajów tutaj.

Kiedy otrzymam moje zamówienie?

Zamówienia produktów bez nadruku i nie wymagających montażu, złożone przed godziną 14 stą w dni robocze, zostaną wysłane tego samego dnia. Produkty z nadrukiem logo, zobacz czas realizacji zapisany na poszczególnych produktach. Jeżeli zamawiasz produkty z nadrukiem i bez nadruku, całe zamówienie zostanie wysłane razem, chyba że inna opcja zostanie uzgodniona z Działem Sprzedaży. Na dostawę do Polski kurier potrzebuje 3-4 dni robocze.

Jeżeli produkty z Twojego zamówienia są w danej chwili wyprzedane, na potwierdzeniu zamówienia będzie widniała data wysyłki wyprzedanego produktu. Specjalnie produkowane produkty są wysyłane w indywidualnie umówionych terminach. Skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży jeśli masz pytania dotyczące terminu realizacji Twojego zamówienia.

Czy mam możliwość śledzenia przesyłki?

Gdy wyślemy Twoje zamówienie, otrzymasz automatycznie mail od firmy kurierskiej zawierający link do śledzenia przesyłki. Jeżeli nie otrzymałeś tego maila sprawdź skrzynkę spam. Jeżeli nie ma maila w spamie skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży.

Która firma kurierska dostarczy moje zamówienie?

Firma Westpack współpracuje z Firmą Kurierską GLS.

Co w przypadku, gdy kurier nie zastanie mnie w domu?

Jeżeli kurier nie zastanie nikogo pod adresem dostawy, odda on przesyłkę do najbliższego Punktu GLS, gdzie możesz ją odebrać.

Czy muszę podpisać odbiór?

Osoba odbierająca przesyłkę musi podpisać odbiór, GLS zachowuje ten dokument przez 12 miesięcy.

Paczka jest zniszczona, co mam zrobić?

Jeżeli przesyłka jest zniszczona, jest bardzo ważnym aby jej nie odbierać od kuriera. Skontaktuj się później z naszym Działem Sprzedaży i poinformuj o zaistniałej sytuacji.

Czy paczka może zostać dostarczona do sąsiada?

Tak, zapisz tylko sąsiada adres jako adres dostawy, lub zapisz te informacje w komentarzu do zamówienia abyśmy mogli poinformować o tym kuriera.

Czy można otrzymać przesyłkę w weekend ?

GLS dostarcza przesyłki od poniedziałku do piątku. Możemy wysłać przesyłkę kurierem expressowym z dostawą w weekend, ale są to dodatkowe koszty dostawy.

Westpack nie jest odpowiedzialny za opóźnienia kuriera.

Skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży jeżeli chcesz aby Twoje zamówienie zostało wysłane jako Express.

Czy mam możliwość ustalenia godziny dostawy?

Niestety nie mamy takiej możliwości.


Płatność

Jakie są warunki płatności?

Klienci posiadający wewnątrzwspólnotowy numer NIP mają 14 dni na opłacenie faktury; faktura jest wysyłana drogą mailową w dniu wysyłki produktów.

Klienci nie posiadający takiego numeru płacą za zamówienie przed przystąpieniem do realizacji. Jeżeli faktura nie jest opłacona w należytym czasie doliczamy odsetki w wysokości 2% miesięcznie, opłata za upomnienie wynosi 50PLN.

Jeżeli klient wielokrotnie spóźnia się z płatnościami faktur zostają mu zmienione warunki płatności na przedpłatę.

Czy jest możliwość płatności kartą kredytową?

Tak, możesz opłacić swoje zamówienie kartą kredytową składając zamówienie w naszym sklepie internetowym. Możemy także przysłać link do płatności online razem z potwierdzeniem zamówienia.

Czy mogę zapłacić poprzez PayPal?

Tak, możesz zapłacić poprzez PayPal składając zamówienie na naszej stronie internetowej. Możemy także przysłać link do płatności online razem z potwierdzeniem zamówienia.

W paczce nie było faktury, jak mogę ją dostać?

Faktury są wysyłane elektronicznie, drogą mailową w momencie wysyłki produktów. Jeżeli nie otrzymałeś faktury sprawdź skrzynkę Spam, jeżeli nie matam faktury skontaktuj się z nami, a przyślemy ją ponownie. Pamiętaj; dużą pomocą dla nas będzie jeśli podasz numer klienta lub ewentualnie numer faktury.

Dlaczego otrzymałem upomnienie?

Jeżeli faktura nie została opłacona w terminie, naliczamy odsetki w wysokości 2% miesięcznie, wysyłamy także upomnienie za opóźnienie – 50PLN. Jeżeli faktura nie jest opłacona po trzecim upomnieniu oddajemy sprawę do Urzędu Windykacyjnego.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji na ten temat, skontaktuj się z naszym Działem Ekonomicznym: [email protected].


ZWROT I REKLAMACJA

Produkty należy wysłać na adres:

Razem z fakturą otrzymasz formularz zwrotny, który możesz wykorzystać przy ewentualnym zwrocie/ reklamacji. Zwrotu należy dokonać w ciągu 14 dni od daty otrzymania produktów. Produkty należy zwrócić w oryginalnym opakowaniu i nie mogą one mieć znaków użycia. Możesz oczywiście otrzymać zwrot pieniędzy lub wymienić produkt na inny.

Westpack A/S
Att: Returvarer
Sletten 21
7500 Holstebro
Danmark

Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?

Zwrotu można dokonać jedynie jeżeli zostało to ustalone z Działem Sprzedaży. Razem z zwracanymi produktami należy wysłać formularz zwrotny z numerem zwrotnym; numer ten otrzymasz od naszego Działu Sprzedaży ustalając zwrot produktów.

Zwrot produktów jest na koszt i ryzyko klienta. Produkty wykonane na specjalne życzenie i produkty z nadrukiem logo nie podlegają zwrotom. Także produktu zakupione z rabatem powyżej 40% nie podlegają zwrotom.

Produkty należy zwrócisz w oryginalnym opakowaniu i w stanie nie wskazującym na użycie. Jeżeli otrzymałeś prezenty z Twoim zamówienie należy je także zwrócić. Firma Westpack zastrzega sobie prawo do odrzucenia zwrotu jeżeli produkt jest zniszczony. Zalecamy wysyłkę kurierem, aby klient miał możliwość śledzenia przesyłki. Westpack nie jest odpowiedzialny, jeśli przesyłka zostanie zgubiona w transporcie.

Gdy otrzymamy produkty, zrobimy przelew zwrotny aby tego dokonać musimy otrzymać numer SWIFT i IBAN konta klienta.

Nie otrzymałem wszystkich zamówionych produktów, co mam zrobić?

Gdy otrzymasz paczkę, zalecamy oczywiście abyś sprawdził jej zawartość. Jeżeli zawartość przesyłki nie zgadza się z zamówieniem lub któryś z produktów jest zniszczony skontaktuj się jak najszybciej z naszym Działem Sprzedaży – najpóźniej 14 dni od daty otrzymania produktów.

Zamówione produkty zostały dostarczone zniszczone, co mam zrobić?

Masz obowiązek sprawdzenia otrzymanych produktów. Jeśli, któryś z produktów został zniszczony podczas transportu lub jakość produktu nie odpowiada Twoim oczekiwaniom skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży najszybciej jak to możliwe, a najpóźniej 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

Westpack zajmie się Twoją reklamacją, naprawi błąd, wymieni produkt lub wystawi Fakturę Korygującą.

Czy mogę zwrócić produkty z nadrukiem logo?

Produkty z nadrukiem logo klienta, a także produkty wykonane na specjalne zamówienie i produkty kupione z rabatem powyżej 40% nie podlegają zwrotom.


NEWSLETTER

W jaki sposób można otrzymać newsletter firmy Westpack?

Na bieżąco wysyłamy maile z nowościami i promocjami. Możesz zapisać się na listę odbiorów naszych maili online, poprzez swój profil na nasze stronie, lub wysyłając mail do nas [email protected].

W jaki sposób mogę zaprzestać otrzymywania newsletterów?

Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania naszych maili, kliknij na tekst na samym dole newslettera, lub wymelduj się z listy na Twoim profilu na naszej stronie www.westpack.com


WEBSHOP

Czy mogę zobaczyć historię zamówień?

Aby zobaczyć historię zamówień, musisz zalogować się na naszej stronie www.westpack.com . Aby się zalogować wpisz adres mail i hasło. Jeżeli nie pamiętasz hasła kliknij na kluczyk ”nie pamiętasz hasła”, a otrzymasz mail z linkiem gdzie możesz stworzyć nowe hasło. Ponowienie zamówienia jest bardzo proste. Zauważ: Wszystkie zamówienia z przed 01-czerwca 2017 roku są widoczne jako faktura; plik PDF; nie ma możliwości ponowienia zamówienia online z faktury.

Zapomniałem hasło, co zrobić?

Jeżeli nie pamiętasz hasła kliknij na kluczyk ”nie pamiętasz hasła”, a otrzymasz mail z linkiem gdzie możesz stworzyć nowe hasło.

Czy mam już konto na Waszej stronie?

Wszyscy nasi klienci mają automatycznie przydzielone konto. Jako nowy klient kliknij na logowanie, a potem na ”Nowy użytkownik” Wpisz adres mail i wybierz hasło, po rejestracji swoich danych otrzymasz mail potwierdzający rejestrację.

Chcę złożyć zamówienie na Waszej stronie, czy możecie mi pomóc?

Masz pytanie dotyczące zamówienia możesz skontaktować się z naszym Działem Sprzedaży. Możesz się także skontaktować z nami na chacie, kliknij na ikonkę z prawej strony ekranu.

Czy mogę zamówić produkty z różnymi nadrukami w jednym zamówieniu?

Tak, możesz zamówić produkty z różnymi nadrukami, na jednym zamówieniu dołącz/wybierz poszczególne nadruki do odpowiednich opakowań gdy zamawiasz dany produkt.

W jaki sposób mogę zamówić produkty z wielokolorowym nadrukiem online?

Na części naszych produktów mamy możliwość nadruku w kilku kolorach, pobieramy za to dodatkową opłatę. Opłata za wielokolorowy nadruk jest doliczana za każdy dodatkowy kolor. W tej chwili nie ma możliwości wyboru wielokolorowego nadruku na naszej stronie; ale zapisz to w komentarzu do zamówienia. Zauważ koszt nadruku zostanie naniesiony dopiero na ostatecznym potwierdzeniu zamówienia, nie będzie on widoczny na automatycznym potwierdzeniu zamówienia z naszej strony. W razie pytań skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży.

W jaki sposób mogę zamówić próbki?

Znajdź opakowanie, którego próbkę chciałbyś zobaczyć. Pod zdjęciami produktu znajdziesz ikonkę prezentu, a obok ”zamów próbkę tutaj”. Możesz zamówić do 5 próbek na naszej stronie. Jeżeli chcesz zamówić próbkę produktu, gdzie nie ma takiej możliwości na naszej stronie, skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży.


INNE PYTANIA

W jakich godzinach ma Westpack otwarte?

Nasz Dział Sprzedaży ma otwarte: od 9 do 16 poniedziałek do czwartku od 9 do 14 w piątki

Czy Westpack ma zamknięte w wakacje?

Nie, jesteśmy tu przez całe lato. To oznacza, że możesz się z nami kontaktować w godzinach otwarcia. Zauważ, że w okresie urlopowym, będą okresy gdzie nie będziemy mogli się kontaktować w języku polskim, ale zawsze możemy się kontaktować w języku angielskim lub niemieckim. Sklep internetowy jest oczywiście zawsze czynny.

Jakie są dni otwarcia w okresie świątecznym?

Westpack ma zamknięte w dniach 24., 25, 26. I 31 grudnia, a także 1 stycznia.

Nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie, czy możecie mi pomóc?

Skontaktuj się z nami poprzez chat, mail, telefon, Facebook czy Instagram. Wszystkie informacje znajdziesz poniżej.

ZATUJ Z NAMI 0