Zakupy Hurtowe - Santiago ECO na pierścionek
Wybierz rozmiar
Wybrane:
Wybierz kolor i materiał
Wybrane:
Prześlij swoje logo i zobacz je bezpośrednio na produkcie. Wybierz umiejscowienie, kolor i rozmiar.
Rabat ilościowy od 19200 szt.
| Ilość: | Cena/szt. | Rabat |
|---|---|---|
| - |
Dodano do koszyka
·
Przeciągnij obraz tutaj
Lub, jeśli wolisz...
Zaloguj się, aby wyświetlić i wybrać istniejące logo
Przejdź do logowania >Wybierz jedno z wcześniej przesłanych logo
Gotowe logo do użycia na Twoich produktach
Skontaktuj się z nami w sprawie specjalnych rozmiarów, ilości lub indywidualnych wymagań.
Zapewniamy doskonały efekt
Nasi graficy sprawdzają i przygotowują plik z logo, aby zapewnić optymalną jakość druku. Skontaktujemy się z Tobą, jeśli będą potrzebne korekty.
Szybka dostawa
Produkty standardowe są wysyłane w ciągu 1-3 dni roboczych. Produkty z nadrukiem logo są zazwyczaj wysyłane w ciągu 5-7 dni roboczych po zatwierdzeniu próbnego wydruku.
Koszt przesyłki (Standard)
Wysyłamy na terenie całej Europy. Koszty wysyłki są obliczane w koszyku na podstawie Twojej lokalizacji i wielkości zamówienia.
Zwroty
Produkty standardowe można zwrócić w ciągu 14 dni. Produkty z nadrukiem na zamówienie nie podlegają zwrotowi, ponieważ są wykonywane specjalnie dla Ciebie. Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta w sprawie zwrotów.
Wszystkie płatności są przetwarzane bezpiecznie z użyciem szyfrowania SSL. Twoje dane płatnicze nigdy nie są przechowywane na naszych serwerach.
Akceptujemy następujące metody płatności:
Więcej informacji
| Numer produktu: | 35270000302 |
|---|---|
| Darmowy nadruk logo: | Tak |
| Nadające się do recyklingu: | Tak |
| Czas realizacji: | |
| Z nowym logo: | 7 - 8 tygodnie |
| Z istniejącym logo: | 7 - 8 tygodnie |
| Bez logo: | 1 dzień roboczy |
| Standardowy rozmiar logo: | 28 × 25 mm |
| Maksymalny rozmiar logo: | 40 × 40 mm |
| Certyfikowany FSC®: | Tak |
| Waga: | 13.9 gram |
| Wymiary zewnętrzne: | 50 × 50 × 33 mm |
| Wymiary wewnętrzne: | 45 × 45 × 30 mm |
| Wysokość gąbki: | 15 mm |
| Ilość w kartonie: | 9600 szt. |
| Dodatkowe informacje |
|


