Rio ECO wattendoosje voor oorbellen/hanger/broche
Kies maat
Geselecteerd:
Kies kleur en materiaal
Geselecteerd:
Upload uw logo en bekijk het direct op het product. Kies plaatsing, kleur en formaat.
Staffelkorting vanaf 288 st.
| Aantal | Prijs/st. | Korting |
|---|---|---|
| - |
Toegevoegd aan winkelwagen
·
Sleep een afbeelding hierheen
Of, als u dat liever heeft ...
Selecteer een van uw eerder geüploade logo's
Kant-en-klare logo's die direct op uw producten kunnen worden gebruikt
Neem contact met ons op voor speciale maten, hoeveelheden of aangepaste wensen.
Wij zorgen voor een geweldig resultaat
Onze grafisch ontwerpers controleren en bereiden je logobestand voor om optimale drukkwaliteit te garanderen. We nemen contact op als aanpassingen nodig zijn.
Snelle levering
Standaardproducten worden binnen 1-3 werkdagen verzonden. Producten met logodruk worden doorgaans binnen 5-7 werkdagen na goedkeuring van de drukproef verzonden.
Verzendkosten
Wij verzenden in heel Europa. De verzendkosten worden bij het afrekenen berekend op basis van uw locatie en de grootte van uw bestelling.
Retouren
Standaardproducten kunnen binnen 14 dagen worden geretourneerd. Producten met een eigen opdruk kunnen niet worden geretourneerd omdat ze speciaal voor u zijn gemaakt. Neem contact op met onze klantenservice voor hulp bij retourzendingen.
Alle betalingen worden veilig verwerkt met SSL-versleuteling. Uw betalingsgegevens worden nooit op onze servers opgeslagen.
Wij accepteren de volgende betaalmethoden:
Beschrijving
Deze veelzijdige, witte juwelierswatten. De doosjes zijn perfect als verpakking voor voordelige sieraden, zoals oorsieraden of kleine hangers.
Meer informatie
| Artikelnummer: | 00360031342 |
|---|---|
| Gratis bedrukking: | Ja |
| Recyclebaar: | Ja |
| Verwerkingstijd: | |
| Met een nieuw logo: | 8 - 9 werkdagen |
| Met een bestaand logo: | 5 - 6 werkdagen |
| Zonder logo: | 1 werkdag |
| Standard logogrootte: | 38 × 35 mm |
| Max logogrootte: | 45 × 45 mm |
| Gewicht: | 15.6 gram |
| Afmetingen buitenkant: | 60 × 60 × 21 mm |
| Binnenafmetingen: | 57 × 57 × 9 mm |
| Verpakkingseenheid: | 96 st. |
| Extra informatie: |
|


