Cartouche vooor bedrukking in deksel - horloge
Kies maat
Geselecteerd:
Kies kleur en materiaal
Geselecteerd:
Upload uw logo en bekijk het direct op het product. Kies plaatsing, kleur en formaat.
* Het gekozen aantal komt helaas niet overeen met het aantal producten per verpakkingseenheid.
(Brutoprijs is inclusief BTW. Vrijgesteld alleen met geldig EU BTW-nummer.)
Toegevoegd aan winkelwagen
·
Neem contact met ons op voor speciale maten, hoeveelheden of aangepaste wensen.
Snelle levering
Standaardproducten worden binnen 1-3 werkdagen verzonden. Producten met logodruk worden doorgaans binnen 5-7 werkdagen na goedkeuring van de drukproef verzonden.
Verzendkosten
Wij verzenden in heel Europa. De verzendkosten worden bij het afrekenen berekend op basis van uw locatie en de grootte van uw bestelling.
Retouren
Standaardproducten kunnen binnen 14 dagen worden geretourneerd. Producten met een eigen opdruk kunnen niet worden geretourneerd omdat ze speciaal voor u zijn gemaakt. Neem contact op met onze klantenservice voor hulp bij retourzendingen.
Alle betalingen worden veilig verwerkt met SSL-versleuteling. Uw betalingsgegevens worden nooit op onze servers opgeslagen.
Wij accepteren de volgende betaalmethoden:
Beschrijving
Tenzij eners door u besteld, zullen de cartouches in de bestelde doosjes worden vastgelijmd. Mocht u de cartouches liever los geleverd willen hebben, geef dit dan duidelijk aan tijdens het afronden van de bestelling, door een opmerking te plaatsen.
Dit cartouche past in de horlogedoosjes uit de series: Boston en Santiago.
Meer informatie
| Artikelnummer: | 00183710102 |
|---|---|
| Gratis bedrukking: | Ja |
| Recyclebaar: | Ja |
| Verwerkingstijd: | |
| Met een nieuw logo: | 8 - 9 werkdagen |
| Met een bestaand logo: | 5 - 6 werkdagen |
| Zonder logo: | 1 werkdag |
| Standard logogrootte: | 38 × 35 mm |
| Max logogrootte: | 70 × 70 mm |
| Gewicht: | 2.6 gram |
| Afmetingen buitenkant: | 88 × 88 mm |
| Verpakkingseenheid: | 48 st. |
| Extra informatie: | 0 018 071 / 0 027 071 |


