Frankfurt ECO sieradendoos hanger/bangle
Kies maat
Geselecteerd:
Kies kleur en materiaal
Geselecteerd:
Upload uw logo en bekijk het direct op het product. Kies plaatsing, kleur en formaat.
Staffelkorting vanaf 96 st.
| Aantal | Prijs/st. | Korting |
|---|---|---|
| - |
Toegevoegd aan winkelwagen
·
Sleep een afbeelding hierheen
Of, als u dat liever heeft ...
Selecteer een van uw eerder geüploade logo's
Kant-en-klare logo's die direct op uw producten kunnen worden gebruikt
Neem contact met ons op voor speciale maten, hoeveelheden of aangepaste wensen.
Wij zorgen voor een geweldig resultaat
Onze grafisch ontwerpers controleren en bereiden je logobestand voor om optimale drukkwaliteit te garanderen. We nemen contact op als aanpassingen nodig zijn.
Snelle levering
Standaardproducten worden binnen 1-3 werkdagen verzonden. Producten met logodruk worden doorgaans binnen 5-7 werkdagen na goedkeuring van de drukproef verzonden.
Verzendkosten
Wij verzenden in heel Europa. De verzendkosten worden bij het afrekenen berekend op basis van uw locatie en de grootte van uw bestelling.
Retouren
Standaardproducten kunnen binnen 14 dagen worden geretourneerd. Producten met een eigen opdruk kunnen niet worden geretourneerd omdat ze speciaal voor u zijn gemaakt. Neem contact op met onze klantenservice voor hulp bij retourzendingen.
Alle betalingen worden veilig verwerkt met SSL-versleuteling. Uw betalingsgegevens worden nooit op onze servers opgeslagen.
Wij accepteren de volgende betaalmethoden:
Beschrijving
- Ultra-flat profiel, geoptimaliseerd voor verzending
- Wit canvasachtig karton met matte afwerking
- Witte recyclebare foam interieur — dofheid-vrij
- Afneembaar deksel voor gemakkelijke hantering
- Geproduceerd in Denemarken met gratis Logo Opdruk
Elegante afwerking ontmoet functionaliteit
Frankfurt ECO combineert een schoon, getextureerd uiterlijk in wit canvasachtig karton met een matte, hoogwaardige afwerking. Het lage profiel en minimalistisch ontwerp stralen kalmte en precisie uit, terwijl de constructie sterk blijft voor dagelijks gebruik. De materiaalkeuze verhoogt de waarde van de sieraden zonder af te leiden van het product. Bekijk ook ons assortiment van kartonnen Sieradendoosjes als u meer variaties van kartonnen doosjes nodig heeft.
Optimale bescherming voor verzending
Het ontwerp is ontwikkeld met E-commerce in gedachten: afneembaar deksel en een witte foam interieur houden hangers, kettingen, armbanden en ringen stevig op hun plaats tijdens het transport. Het platte profiel maakt de Frankfurt-doos ideaal voor verzending en minimaliseert risico's tijdens het transport. Het foam interieur is herbruikbaar en biedt een dofheid-vrije omgeving voor zilver en metalen. Complete sieradenverpakkingsoplossing is te vinden onder foam en interieurs.
Versterk uw merk en vereenvoudig bestellingen
Frankfurt ECO wordt geleverd met gratis Logo Opdruk op het deksel, gratis clichés op de eerste Bestelling en de mogelijkheid om online een sample te Bestellen, zodat uw logo nauwkeurig wordt weergegeven. Onze ontwerpers helpen bij de goedkeuring van bestanden en het product wordt geproduceerd in Denemarken — ideaal voor juweliers, goudsmeden en ontwerpers die zoeken naar een duurzame, dofheid-vrije oplossing. Ontdek meer maten en bijpassende accessoires onder Sieradendoosjes en til uw sieradenverpakking naar een professioneel niveau.
Meer informatie
| Artikelnummer: | 30286064332 |
|---|---|
| Gratis bedrukking: | Ja |
| Recyclebaar: | Ja |
| Verwerkingstijd: | |
| Met een nieuw logo: | 8 - 9 werkdagen |
| Met een bestaand logo: | 5 - 6 werkdagen |
| Zonder logo: | 1 werkdag |
| Standard logogrootte: | 38 × 35 mm |
| Max logogrootte: | 70 × 70 mm |
| FSC®-gecertificeerd: | Ja |
| Gewicht: | 21 gram |
| Afmetingen buitenkant: | 86 × 86 × 17 mm |
| Binnenafmetingen: | 82 × 82 × 7 mm |
| Foam diepte: | 8,5 mm |
| Verpakkingseenheid: | 24 st. |
| Extra informatie: |
|


