Grootverpakking - Frankfurt ECO doosje voor ring
Kies maat
Geselecteerd:
Kies kleur en materiaal
Geselecteerd:
Upload uw logo en bekijk het direct op het product. Kies plaatsing, kleur en formaat.
Staffelkorting vanaf 19200 st.
| Aantal | Prijs/st. | Korting |
|---|---|---|
| - |
Toegevoegd aan winkelwagen
·
Sleep een afbeelding hierheen
Of, als u dat liever heeft ...
Selecteer een van uw eerder geüploade logo's
Kant-en-klare logo's die direct op uw producten kunnen worden gebruikt
Neem contact met ons op voor speciale maten, hoeveelheden of aangepaste wensen.
Wij zorgen voor een geweldig resultaat
Onze grafisch ontwerpers controleren en bereiden je logobestand voor om optimale drukkwaliteit te garanderen. We nemen contact op als aanpassingen nodig zijn.
Snelle levering
Standaardproducten worden binnen 1-3 werkdagen verzonden. Producten met logodruk worden doorgaans binnen 5-7 werkdagen na goedkeuring van de drukproef verzonden.
Verzendkosten
Wij verzenden in heel Europa. De verzendkosten worden bij het afrekenen berekend op basis van uw locatie en de grootte van uw bestelling.
Retouren
Standaardproducten kunnen binnen 14 dagen worden geretourneerd. Producten met een eigen opdruk kunnen niet worden geretourneerd omdat ze speciaal voor u zijn gemaakt. Neem contact op met onze klantenservice voor hulp bij retourzendingen.
Alle betalingen worden veilig verwerkt met SSL-versleuteling. Uw betalingsgegevens worden nooit op onze servers opgeslagen.
Wij accepteren de volgende betaalmethoden:
Beschrijving
Frankfurt ECO is het sieradendoosje voor wie zich richt op online verkoop.
Het Frankfurt ECO sieradendoosje is uitgerust met een schuiminzet gemaakt van PU-schuim, bedekt met een mooie en zachte laag velours.
De sieradendoosjes hebben een los deksel en eenvoudige lijnen, wat het doosje een moderne en natuurlijke uitstraling geeft. Let op, het Frankfurt ECO sieradendoosje is slechts 17 mm hoog.
Opmerking: De natuurlijke Frankfurt ECO dozen hebben een veranderde structuur en kleur omdat ze zijn gemaakt van een nieuw soort papier, waardoor er variaties kunnen optreden vergeleken met eerdere bestellingen.
Meer informatie
| Artikelnummer: | 35286000582 |
|---|---|
| Gratis bedrukking: | Ja |
| Recyclebaar: | Ja |
| Verwerkingstijd: | |
| Met een nieuw logo: | 7 - 8 weken |
| Met een bestaand logo: | 7 - 8 weken |
| Standard logogrootte: | 28 × 25 mm |
| Max logogrootte: | 40 × 40 mm |
| FSC®-gecertificeerd: | Ja |
| Gewicht: | 11.5 gram |
| Afmetingen buitenkant: | 50 × 50 × 17 mm |
| Binnenafmetingen: | 44 × 44 × 15 mm |
| Foam diepte: | 7 mm |
| Verpakkingseenheid: | 9600 st. |
| Extra informatie: |
|


