Förpackningar som uppfyller alla behov
Från hyllan eller skräddarsydd?
På Westpack erbjuder vi ett brett utbud av förpackningslösningar som tillgodoser alla behov - från lagerförda artiklar som snabbt kan anpassas med din logga till helt anpassade lösningar för smycken, klockor och glasögon.
Förpackningar från hyllan
– med eller utan logotryck
På Westpack erbjuder vi ett brett utbud av förpackningslösningar som tillgodoser alla behov - från lagerförda artiklar som snabbt kan anpassas med din logotyp till helt skräddarsydda lösningar för smycken, klockor och glasögon.
Fördelar:
- Låga minsta beställningskvantiteter med logotyp och konkurrenskraftiga priser
- Folietryck för ett förstklassigt utseende
- Inga startkostnader för nya kunder
Anpassad förpackning
För smycken, klockor och glasögon
Vi står till tjänst om du behöver skräddarsydda förpacknings- eller displaylösningar för smycken, klockor eller glasögon i en distinkt design. Vi samarbetar med några av branschens ledande varumärken och betjänar kunder över hela världen med fokus på kvalitet, anpassningsförmåga och tillförlitlighet.
Fördelar:
- Över 70 års erfarenhet av skräddarsydda förpackningar
- Vi säkerställer efterlevnad av tillämpliga direktiv och förordningar
- Flexibla logistiklösningar skräddarsydda efter varje kunds behov