Shopping guide

This entry was posted 9 sierpnia 2018


Fakt- jeszcze jest sporo czasu do świąt, ale zanim się obejrzysz...

Chcemy Ci pomóc zoptymalizować zakupy opakowań, abyś mógł zaoszczędzić czas i pieniądze. To wymaga otrzywiście, że masz zapotrzebowanie na duże ilości i możliwość przechowania,śledź nasze newslettery.

Ile miejsca to właściwie zajmuje?. Zobacz filmik ile miejsca zajmuje 1920 opakowań? >

Przyślemy Ci Mail, gdy będziemy się zbliżać do ostatnich terminów składania zamówień w Systemie Zakupy Hurtowe z dostawą przed świętami. Nie dostajesz naszych maili? Zarejestruj się tutaj >


Jest wiele plusów Zakupów Hurtowych...
Gdy zamawiasz w systemie Zakupy Hurtowe, masz większy wybór kolorów sakiewek i kolorów nadruku. Masz także możliwość naniesienia nadruku na tasiemce, lub zamowienia sakiewek z organdyny z logo.

Zaoszczędź pieniądze, czas i zakupowy stres
Zamawiając w Systemie Zakupy Hurtowe otrzymujesz atrakcyjniejsze ceny, a gdy już zrobiłeś duże zakupy np. na święta możesz poświęcić czas na swoich klientów, a nie na dostawców.

Darmowe próbki
Chętnie wysyłamy darmowe próbki, abyś w spokoju mógł skompletować swoje opakowania. Zamów próbki na naszej stronie internetowej.

Czas realizacji 3-7 tygodnie.

Oferujemy różne serie i modele naszych opakowań w systemie Zakupy Hurtowe. Najbardziej populane opakowania realizujemy w ciągu 3-4 tygodni, inne opakowania mają wydłużony czas realizacji. Możesz to zawsze sprawdzić na naszej stronie internetowej, gdy jesteś na stronie danego produktu.

Gdy zamawiasz opakowania w systemie Zakupy Hurtowe, otrzymujesz tę samą jakość w niższej cenie, ponieważ czas realizacji jest wydłużony i mamy możliwość optymalnie zaplanować naszą produkcję. Opakowania są regularnie testowane na zabarwienia i są dostarczane oczywiście z nadrukiem Twojego logo.

Oferujemy Zakupy Hurtowe na produkty z następujących serii:

Dostawa w 7-8 tygodni

Wybierz np. tanią i ładną sakiewkę z organdyny do Twojej tańszej biżuterii, lub sakiewki z sztucznego zamszu lub materiału skóropodobnego dla biżuterii męskiej. Oferujemy także sakiewki w ielu kolorach i rozmiarach z satyny czy lnu. Wykorzystaj wstążkę z satyny czy organdyny z nadrukiem Twojego logo i bądź pewien, że odbiorca nie będzie miał wątpliwości skąd pochodzi prezent.

Dostawa w ciągu 3-4 miesięcy

Papier bibułkowy z nadrukiem nadaje eksluzywności, gdy np. wypełniasz nim torebki. W systemie Zakupy Hurtowe oferujemy atrakcyjne ceny, jeżeli używasz duże ilości torebek to może jest to właśnie coś dla Ciebie.

Potrzebujesz mniejszych ilości?
Kup torebki prosto z magazynu, od 100 sztuk z nadrukiem Twojego logo lub bez.

Szukaj świnki skarbonki
Świnka pokazuje produkty w systemie zakupy hurtowe - większe zamówienie = niższa cena.

Podobał Ci się wyszukany post?
0
0
ZATUJ Z NAMI 0