Przedstawiamy Tokyo ECO

This entry was posted 14 sierpnia 2023

Nasze nowe opakowanie na biżuterię Tokyo ECO jest przeznaczone dla projektantów biżuterii, którzy chcą luksusowych, markowych opakowań w rozsądnej cenie. Każde opakowanie ma ostre krawędzie i ma delikatnie teksturowaną powierzchnię. Wewnątrz znajduje się klasyczna wkładka piankowa 15 mm z welurową powłoką nawierzchniową.

Czy opakowanie Tokyo ECO może być idealnym towarzyszem dla Twojej biżuterii? Cóż, jeśli szukasz luksusowego i zarazem niedrogiego opakowania na biżuterię, to tak właśnie może być!

Seria opakowań jest w sprzedaży od dłuższego czasu, jak wyjaśnia kierownik sprzedaży Henrik Hansen:

„Chcieliśmy, aby pudełka miały bardzo ostre krawędzie, jakich można oczekiwać od pudełek składanych ręcznie, ale do tego zadania chcieliśmy wykorzystać nasze maszyny w naszej duńskiej fabryce. Dokładnie dopracowaliśmy wszystkie szczegóły, dlatego też proces tworzenia oprogramowania również trwał trochę dłużej niż zwykle. Ale oto jesteśmy, gotowi do uruchomienia serii!”

Opakowanie wykonane jest w stylu „sandwich”, co oznacza, że wieczko i podstawa oddzielone są kołnierzem. Stylowy design sprawia, że opakowanie wyróżnia się z tłumu.


Tokyo ECO jewellery box</div>
<div class=

 

Tokyo ECO jewellery box

Unikalny papier zawierający skórę

Jeśli przyjrzysz się uważnie Tokyo ECO, zauważysz, że powierzchnia jest bardzo wyjątkowa. Ma drobnoziarnisty wzór, ponieważ papier zawiera skórę (około 25%).

„Kiedy drukujemy logo na tych opakowaniach przy użyciu naszej specjalnej techniki stemplowania na gorąco, uzyskujemy wspaniały efekt. Możemy gorąco polecić nasze opcje z metaliczną folią, ale istnieje wiele możliwości, które bardzo dobrze pasowałyby do tej serii opakowań”, wyjaśnia Henrik.


Wyprodukowano w naszej duńskiej fabryce

Tokyo ECO zostanie wydane w trzech rozmiarach i trzech kolorach: czarnym, kremowym i ciepłym szarym. Opakowania z serii są produkowane w naszej fabryce w Danii przy użyciu kartonu z certyfikatem FSC® i kleju na bazie wody.

„W ostatnich latach wprowadziliśmy wiele nowych serii opakowań jubilerskich wykonanych z materiałów posiadających certyfikat FSC. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że Twoi klienci wymagają tej funkcji, ale także dlatego, że uważamy, że jest ona lepsza od większości alternatyw”, mówi Henrik.

Sklep Tokyo ECO ➔

Tokyo ECO jewellery box

Brzmi interesująco? Zamów próbkę!

Chcesz zobaczyć, jak piękny jest nowy kolor i tekstura? Zdjęcia nie oddają sprawiedliwości. Możesz zamówić próbkę, abyś mógł zobaczyć, poczuć i wypróbować opakowania, zanim podejmiesz decyzję.

Tak możesz zamówić próbkę >


Co oznacza FSC®? Pozwól nam wyjaśnić.

FSC logo FSC® oznacza Forest Stewardship Council® i jest międzynarodowym niedochodowym systemem etykietowania drewna i papieru.

Znak FSC gwarantuje, że użyte materiały drewnopochodne pochodzą z lasu FSC, w którym nie ścina się więcej drewna, niż jest on w stanie odtworzyć. Oznacza to lepszą ochronę życia zwierząt i roślin, a wszyscy leśnicy mają odpowiednie przeszkolenie, sprzęt ochronny i godziwe zarobki.

Wszystkie certyfikaty FSC na całym świecie opierają się na tych samych podstawowych zasadach. Kupując produkt z oznaczeniem FSC, wiesz, co otrzymujesz - bez względu na to, czy produkt jest produkowany w Danii, czy w Boliwii.

Wśród naszych najlepiej sprzedających się produktów FSC znajdziesz opakowania jubilerskie Boston ECO, Frankfurt ECO, a teraz także opakowanie jubilerskie Tokyo Eco. Pod spodem tych opakowań na biżuterię znajduje się nasza marka FSC. Nasz numer licencji FSC to FSC®C112509.

Więcej informacji o FSC® tutaj >


Publikowane w: ECO, Pakowanie biżuterii
Podobał Ci się wyszukany post?
0
0
ZATUJ Z NAMI 0