

Testet for misfarging
Westpack-produkter inneholder ikke kjemikalier som fremskynder misfarging.
Westpack tester for misfarging slik at smykkene dine holder seg blanke, skinnende og uten misfarging lenger!
Hva er misfarging, hva forårsaker det, og kan du forhindre det?


Gratis logotrykk
Optica - brilleetui for 3 par, 162 x 184 x 52 mm
Velg størrelse
Valgt:
Velg farge og materiale
Valgt:
Last opp logoen din og se den direkte på produktet. Velg plassering, farge og størrelse.
Kvantumsrabatt fra 9 stk
| Ant. | Pris/stk | Rabatt |
|---|---|---|
| - |
Lagt i handlekurven
·
Dra et bilde hit
Eller, om du foretrekker...
Velg en av dine tidligere opplastede logoer
Ferdige logoer klare til bruk på dine produkter
Max: mm
Kontakt oss for spesialstørrelser, mengder eller tilpassede krav.
Vi sikrer et flott resultat
Våre grafiske designere går gjennom og klargjør logofilen din for å sikre optimal trykkvalitet. Vi tar kontakt hvis det trengs justeringer.
Rask levering
Standardprodukter sendes innen 1–3 virkedager. Produkter med logotrykk sendes vanligvis innen 5–7 virkedager etter godkjenning av trykkprøven.
Frakt
Vi sender til hele Europa. Fraktkostnader beregnes i kassen basert på din plassering og ordrestørrelse.
Retur
Standardprodukter kan returneres innen 14 dager. Spesialtrykkede produkter kan ikke returneres da de er laget spesielt for deg. Kontakt vår kundeservice for hjelp med retur.
Alle betalinger behandles sikkert med SSL-kryptering. Betalingsinformasjonen din lagres aldri på våre servere.
Vi godtar følgende betalingsmetoder:


Testet for misfarging
Westpack-produkter inneholder ikke kjemikalier som fremskynder misfarging.
Westpack tester for misfarging slik at smykkene dine holder seg blanke, skinnende og uten misfarging lenger!
Hva er misfarging, hva forårsaker det, og kan du forhindre det?


Gratis logotrykk
Beskrivelse
- Praktisk brilleetui med tre separate rom
- Sort utførelse med overflate i kunstlær
- Gratis logotrykk inkludert på utsiden
- Egnet for profesjonell presentasjon og oppbevaring av briller
Oversiktlig oppbevaring
Optica brilleetui med tre rom gjør det enkelt å organisere flere brillemodeller i butikk, på messe eller under kundemøter. Den kompakte utformingen holder sortimentet samlet og gir en ryddig presentasjon ved utlevering eller salg.
Presentasjon for kunder
Den sorte utførelsen med kunstlær gir et stilrent uttrykk som passer inn i mange butikkmiljøer. Etuiet kan brukes som en praktisk del av virksomhetens eyewear trays-sortiment, eller som en separat løsning for organisering av briller.
Profilering med logo
Gratis logotrykk på utsiden gjør etuiet egnet for gullsmeder, optikere og andre forhandlere som ønsker en tydelig merkevare ved overlevering. Trykk er tilgjengelig på utsiden, mens innsiden ikke kan trykkes. Standard og maksimal logostørrelse følger produktets spesifikasjoner.
Enkel integrering i sortimentet
Optica kan bestilles som et funksjonelt tillegg til eksisterende emballasje og presentasjonsløsninger. Kombiner det med andre etuier for å dekke ulike behov for oppbevaring og utlevering. For en komplett kundeopplevelse kan etuiet også brukes sammen med passende gaveinnpakning. Det gir medarbeiderne en fleksibel løsning for håndtering av flere produkter og gjør det enklere å holde brilleutvalget oversiktlig gjennom arbeidsdagen.
Mer informasjon
| Varenummer: | 00310050102 |
|---|---|
| Gratis logotrykk: | Ja |
| Behandlingstid: | |
| Med ny logo: | 7 - 8 dager |
| Med eksisterende logo: | 4 - 5 dager |
| Uten logo: | 1 dag |
| Standard logostørrelse: | 38 × 35 mm |
| Maksimal logostørrelse: | 120 × 120 mm |
| Vekt: | 300 gram |
| Utvendige mål: | 162 × 184 × 52 mm |
| Innvendige mål: | 153 × 168 × 37 mm |
| Pakkestørrelse: | 1 stk. |
| Tilleggsinformasjon: |