

Testet for misfarging
Westpack-produkter inneholder ikke kjemikalier som fremskynder misfarging.
Westpack tester for misfarging slik at smykkene dine holder seg blanke, skinnende og uten misfarging lenger!
Hva er misfarging, hva forårsaker det, og kan du forhindre det?


Restlager
Dette produktet utgår. Vi selger ut restlageret, og etter det vil vi ikke lenger føre dette produktet.
Ringsøyle med klips, 40 x 40 x 40 mm
Velg størrelse
Valgt:
Velg farge og materiale
Valgt:
Last opp logoen din og se den direkte på produktet. Velg plassering, farge og størrelse.
* Valgt antall er ikke et multiplum av antallet produkter i en pakningsenhet
(Bruttopris inkluderer mva. Fritatt kun med et gyldig EU MVA-nummer.)
Lagt i handlekurven
·
Kontakt oss for spesialstørrelser, mengder eller tilpassede krav.
Rask levering
Standardprodukter sendes innen 1–3 virkedager. Produkter med logotrykk sendes vanligvis innen 5–7 virkedager etter godkjenning av trykkprøven.
Frakt
Vi sender til hele Europa. Fraktkostnader beregnes i kassen basert på din plassering og ordrestørrelse.
Retur
Standardprodukter kan returneres innen 14 dager. Spesialtrykkede produkter kan ikke returneres da de er laget spesielt for deg. Kontakt vår kundeservice for hjelp med retur.
Alle betalinger behandles sikkert med SSL-kryptering. Betalingsinformasjonen din lagres aldri på våre servere.
Vi godtar følgende betalingsmetoder:


Testet for misfarging
Westpack-produkter inneholder ikke kjemikalier som fremskynder misfarging.
Westpack tester for misfarging slik at smykkene dine holder seg blanke, skinnende og uten misfarging lenger!
Hva er misfarging, hva forårsaker det, og kan du forhindre det?


Restlager
Dette produktet utgår. Vi selger ut restlageret, og etter det vil vi ikke lenger føre dette produktet.
Beskrivelse
- Utviklet for tydelig presentasjon av enkeltringer
- Integrert klype holder ringen på plass under visning
- Kombinasjon av svart akryl og tre
- Anløpsfri utførelse for et ryddig uttrykk
Presentasjon av ringer
Denne displaystolpen med klype er laget for å vise frem én ring om gangen. Klypen plasserer ringen sentralt og gjør det enkelt å rette oppmerksomheten mot smykkets form, detaljer og uttrykk. Den passer for gullsmeder, smykkebutikker og designere som trenger en tydelig plassering av ringer i utstillingen.
Materialer og farge
Stolpen er laget av akryl og tre, med svart farge som gir en nøytral ramme rundt ringen. Materialkombinasjonen gjør produktet egnet for ulike butikkmiljøer og kan inngå i både mindre diskpresentasjoner og mer omfattende oppsett. Produktet er anløpsfritt.
Del av butikkens utstilling
Bruk den alene når én ring skal fremheves, eller kombiner flere stolper for å bygge en samlet presentasjon. Se vårt smykkedisplay for flere produkter til visning av smykker, og utforsk smykkedisplay og oppbevaring for å planlegge en helhetlig løsning på tvers av butikkens behov. Den kan inngå i en større presentasjon sammen med andre smykkeelementer, slik at ulike ringmodeller får en tydelig og separat plassering i butikken.
Supplerende løsninger
For en variert presentasjon kan stolpen kombineres med smykkebrett, slik at ringer kan vises sammen med andre smykker eller organiseres i separate soner. Den er et relevant valg når sortimentet skal presenteres oversiktlig på disk, i montre eller i andre salgsflater. Plasser displayene etter kolleksjon, metalltype eller modell for å gjøre sortimentet lettere å sammenligne for kunden. Velg antall etter ønsket oppsett og sortimentets bredde.
Mer informasjon
| Varenummer: | 04964181100 |
|---|---|
| Behandlingstid: | 1 dag |
| Vekt: | 6.72 gram |
| Utvendige mål: | 40 × 40 × 40 mm |
| Pakkestørrelse: | 1 stk. |