Toinen menestynyt verkkomessuille on päättynyt. Paljon jännittäviä uutisia esiteltiin - ja monia vanhoja hyviä klassikkoja nostettiin esiin 😍
Perinteensä mukaisesti katsomme messuja taaksepäin nähdäksemme, mitkä tuotteista olivat menestystuote!
1Harmaa Madrid
Yksi tämän syksyn suurista tuoteuutisista on suositun Madrid-sarjamme upouusi harmaa versio.
Ylellinen ja nykyaikainen Madrid-sarja sopii tyylikkäästi ja raikkaasti moniin erilaisiin koruihin; kevyitä ja tyylikkäitä sekä suurempia ja painavampia kappaleita.
Madrid on saranoitu korurasia, jossa on terävät linjat ja pyöristetty kansi, joka on työnnetty yhteensopivaan holkkiin - kaikilla on mukavan pehmeä pinta.
- Pehmeä pinta
- Yhteensopiva holkki & veluurisisäke
- Logopainatus sekä rasiassa että hihassa
2Punainen käärepaperi
Joulu on aivan nurkan takana - pian on joululahjaostosten aika!
Messujen aikana esittelimme tämän vuoden joululahjapaperit, jotka kaikki saivat hyvän vastaanoton - varsinkin kaksi punaista valikoimaamme ovat suosittuja.
Molemmille lahjapapereille yhteistä on niiden kaunis punainen väri ja pienet graafiset painatukset, minkä vuoksi lahjapaperi soveltuu erityisen hyvin korulahjojen paketointiin.
- Saatavilla neljää eri leveyttä
- Valmistettu FSC®-sertifioidusta paperista
3Edullinen: Santiago
Messujen aikana lähetimme myös paljon klassikkotuotteistamme - ja tällä kertaa Santiago-sarja osoittautui erityisen suosituksi. Ja ymmärrämme sen hyvin!
Santiago on edullinen ja klassinen kartonkirasia, jossa on nostettava kansi ja pehmeä vaahtomuovisisäke. Kartonkirasia on päällystetty pintavärjätyllä paperilla, jonka pinta on sileä, puolikiiltävä, "satiinikiilto".
- Budjettiystävällinen hinta
- Ilmainen logopainatus kannessa
- Valitse kolmesta väristä: musta, valkoinen ja vaaleanpunainen
4Silkkipaperi
Pehmeällä, sileällä silkkipaperilla on monia käyttötarkoituksia, ja se on suosittu valinta monissa liikkeissä, kun halutaan lisätä ostoskokemusta - sekä myytäessä verkossa että omassa liikkeessänne.
Meillä on laaja valikoima silkkipapereita eri laatuja ja kuvioita sekä lukemattomia kauniita värejä, ja valikoimamme laajenee varsin usein. Esittelemme juuri kolme kaunista joulupehmopaperia sekä kolme erilaista, joiden pinta on kaunis helmenhohtoinen.
- Valitse monista kauniista väreistä, laaduista ja kuvioista
- Laaja valikoima FSC-sertifioituja silkkipapereita
Osta messujen suosikkeja:
Katso kaikki messujen suosikit täältäFSC® on vastuullisen metsätalouden merkki.www.fsc.org.
FSC-lisenssinumeromme on FSC®C112509.



