Numer produktu
32721150710

Papier bibułkowy z certyfikatem FSC®

Granatowy y brokatem / 240 arkuszy
Twój wybór
Brak próbki
Próbka
  • 1 Paczka za sztukę 161,00 zł
Paczka of
łącznie:
Add to Wish List
Dostępne od
Certyfikat FSC®

Certyfikat FSC® products / FSC Mix 70%

The FSC®-mark guarantees that all materials come from an FSC®-forest, where no more wood is cut down than the forest can reproduce. This means better protection of the animal- and plant life, and all foresters have proper training, safety equipment and a decent wage.

Znak odpowiedzialnego leśnictwa. www.fsc.org.

Nasz numer licencji FSC to FSC®C112509.

Szczegóły

Użyj świątecznej bibułki z brokatem jako wypełniacza w opakowaniach lub torebkach na biżuterię.

Z jednej strony arkusze są lekko błyszczące, co nadaje bibułce solidny, ekskluzywny wygląd. Idealne na opakowanie na prezent, które zasługuje na odrobinę ekstra

Ta wersja ma strukturę małych brokatowych elementów, które dodadzą Twojemu opakowaniu dodatkowego akcentu. Należy jednak pamiętać, że podczas użytkowania mogą odpaść małe kawałki brokatu. Ponadto papier jest barwiony na wskroś, co minimalizuje ryzyko przenoszenia kolorów. Zalecamy przeprowadzenie małego testu przed użyciem, aby upewnić się, że nie uszkodzisz koloru. Westpack nie ponosi odpowiedzialności za potencjalne uszkodzenia kolorów spowodowane przez ten produkt. Niecięty papier bibułkowy jest wysyłany z dnia na dzień.

Więcej informacji
Certyfikowany FSC®:Tak
Waga:1850 gram
Wymiary zewnętrzne:700 x 500mm.
Wymiary GSM:17 g/m2
Ilość w kartonie:1 Paczka
Dodatkowe informacje17 gsm
Testowany pod kątem matowienia

Produkty Westpack nie zawierają substancji przyspieszających matowienie.

Westpack przeprowadza testy matowienia, dzięki czemu Twoje biżuterie pozostają jasne, błyszczące i wolne od matowienia na dłużej!

Czym jest matowienie, co je powoduje i czy można je zapobiec?

Ten produkt jest oznaczony jako ekologiczny

ECO to ogólny termin Westpack dla wszystkich produktów wykonanych z recyklingowego plastiku i certyfikowanych surowców FSC®.

Produkty posiadające certyfikat FSC® / FSC Mix 70%

Certyfikat FSC® jest Twoją gwarancją, na to że użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej; czyli nie wycina się więcej drzew niż las jest w stanie reprodukować. To oznacza także, że zarówno fauna i flora ma lepsze warunki rozwoju na tych obszarach; a także że pracownikom leśnym zapewnia się dobre warunki pracy i płacy.

Znak odpowiedzialnej gospodarki leśnej. www.fsc.org.

Numer naszej licencji FSC to: FSC®C112509.