Numer produktu: 12510640302

Torebka reparacyjna nadruk według projektu klienta

Biała torebka z czarnym nadrukiem

Dostępne od

  • Darmowy nadruk logo:Tak
  • Waga:34.5 gram
  • Wymiary zewnętrzne:110 x 240 mm.
  • Ilość w kartonie:1 Tysiąc

Niezależnie od tego, czy naprawiasz je samodzielnie, czy wysyłasz je do firmy zewnętrznej, torby do naprawy nigdy nie zabraknie, jeśli prowadzisz sklep jubilerski. Torba jest dostępna w kolorze białym lub żółtym.

Zamów te torebki do naprawy biżuterii, jeśli potrzebujesz torebek do naprawy biżuterii o całkowicie spersonalizowanym układzie, z perforacją 78 mm od góry. Masz jednak możliwość wykonania jednej lub kilku perforacji, które można umieścić w dowolnym miejscu za dodatkową opłatą. Minimalna ilość zamówienia to 1000 sztuk. Torby są solidne i idealnie nadają się do niedrogiego przechowywania biżuterii.

Woreczki mogą być ponumerowane, dzięki czemu zarówno Ty, jak i klient otrzymujecie części torby o tym samym numerze. Zasadniczo to Ty decydujesz, jak mają wyglądać torby.

Podaj w polu komentarza w koszyku numer startowy, który chcesz posiadać, i załącz plik z wybranym układem. Jeśli potrzebujesz perforacji specjalnej lub dodatkowej, zaznacz to również w polu komentarza. Nasz dział sprzedaży doliczy opłatę do Twojego zamówienia.

Czytaj mniej
Więcej informacji na temat produktu

Nowy klient? Nowe logo?

Nowy klient? Nowe logo?
Czas produkcji wydłuża się o dwa dni robocze, jeżeli nie mamy jeszcze matrycy do nadruku danego logo. Drogą mailową otrzymasz od nas wzór logo do zatwierdzenia, czas produkcji liczymy od otrzymania akceptacji wzoru logo.


DARMOWY NADRUK LOGO

DARMOWY NADRUK LOGO:
spersonalizuj Swoje opakowania biżuteryjne – nanieś na nie swoje logo.

ZAUWAŻ! Opakowania są zawsze wysyłane z logo klienta, lub bez nadruku. WP – Westpack jest naniesione na opakowania tylko dla pokazania możliwości nadruku swojego logo. Przeczytaj więcej o nadruku logo Tutaj
Wybierz wariant :
  • Cena za Tysiąc przy /1 Tysiąc:946,00 zł
  • Cena za Tysiąc przy /3 Tysiąc:757,00 zł
  • Cena za Tysiąc przy /5 Tysiąc:710,00 zł
  • Cena za Tysiąc przy /10 Tysiąc:663,00 zł
Tysiąc of
łącznie:
Torebka reparacyjna nadruk według projektu klienta Biała torebka z czarnym nadrukiem 110 x 240
  • Torebka reparacyjna nadruk według projektu klienta Biała torebka z czarnym nadrukiem 110 x 240
Dodaj do listy życzeń
ZATUJ Z NAMI 0