Optica - Opbergdoos voor 5 brillen
Kies maat
Geselecteerd:
Kies kleur en materiaal
Geselecteerd:
Upload uw logo en bekijk het direct op het product. Kies plaatsing, kleur en formaat.
Staffelkorting vanaf 9 st.
| Aantal | Prijs/st. | Korting |
|---|---|---|
| - |
Toegevoegd aan winkelwagen
·
Sleep een afbeelding hierheen
Of, als u dat liever heeft ...
Selecteer een van uw eerder geüploade logo's
Kant-en-klare logo's die direct op uw producten kunnen worden gebruikt
Neem contact met ons op voor speciale maten, hoeveelheden of aangepaste wensen.
Wij zorgen voor een geweldig resultaat
Onze grafisch ontwerpers controleren en bereiden je logobestand voor om optimale drukkwaliteit te garanderen. We nemen contact op als aanpassingen nodig zijn.
Snelle levering
Standaardproducten worden binnen 1-3 werkdagen verzonden. Producten met logodruk worden doorgaans binnen 5-7 werkdagen na goedkeuring van de drukproef verzonden.
Verzendkosten
Wij verzenden in heel Europa. De verzendkosten worden bij het afrekenen berekend op basis van uw locatie en de grootte van uw bestelling.
Retouren
Standaardproducten kunnen binnen 14 dagen worden geretourneerd. Producten met een eigen opdruk kunnen niet worden geretourneerd omdat ze speciaal voor u zijn gemaakt. Neem contact op met onze klantenservice voor hulp bij retourzendingen.
Alle betalingen worden veilig verwerkt met SSL-versleuteling. Uw betalingsgegevens worden nooit op onze servers opgeslagen.
Wij accepteren de volgende betaalmethoden:
Beschrijving
Deze moderne hardcase brillenkoker met een strak design en een verborgen magneetsluiting is perfect om uit te lenen aan uw klanten of om uw bril in op te bergen. De brillenkoker is vervaardigd uit semi-glanzend kunstleder en binnenin bekleed met velours, zodat uw bril niet bekrast raakt.
Deze koker biedt ruimte aan vijf brillen - als u een bril aan uw klanten leent, kunnen zij deze mee naar huis nemen en weet u zeker dat de bril goed beschermd is.
De buitenkant van de brillenkoker kan voorzien worden van uw logo.
Meer informatie
| Artikelnummer: | 00310060102 |
|---|---|
| Gratis bedrukking: | Ja |
| Verwerkingstijd: | |
| Met een nieuw logo: | 8 - 9 werkdagen |
| Met een bestaand logo: | 5 - 6 werkdagen |
| Zonder logo: | 1 werkdag |
| Standard logogrootte: | 60 × 60 mm |
| Max logogrootte: | 180 × 120 mm |
| Gewicht: | 473 gram |
| Afmetingen buitenkant: | 301 × 168 × 52 mm |
| Binnenafmetingen: | 293 × 153 × 38 mm |
| Verpakkingseenheid: | 1 st. |
| Extra informatie: |
|

